Żwirownia Okniny
Siedlce, Łuków

Żwirownia Siedlce Łuków

MERKRAS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży budownictwo drogowe.  Świadczymy usługi zarówno dla Jednostek Administracji Samorządowych takich jak np. Gminy, Miasta, Powiaty, Nadleśnictwa, Zakłady Zagospodarowania Odpadami itp., jak również dla firm i klientów indywidualnych. Jesteśmy w posiadaniu własnej koncesjonowanej kopalni żwiru w miejscowości Okniny Nowe. Klienci naszej firmy otrzymują kruszywa wysokiej jakości różnych frakcji takich jak np. żwir, piasek, pospółka, piasek płukany, ziemia, ziemia ogrodowa itp.  W naszej ofercie znajdują się również kruszywa drogowe, łamane takie jak np. tłuczeń, gruz betonowy.

MERKRAS oprócz sprzedaży kruszyw to także budownictwo drogowe, roboty ziemne, wykopy, nasypy, niwelacje terenu, wyburzenia budynków, rozbiórki, układanie kostki brukowej, wynajem maszyn budowlanych, usługi transportowe wywrotkami oraz wszelkie roboty ciężkim sprzętem budowlanym.
Serdecznie zapraszamy do współpracy, jesteśmy do Twoich usług.

Skorzystaj z naszej oferty Żwirownia Siedlce Łuków.

Żwirownia Siedlce Łuków

Zaangażowanie w jakość

W Żwirowni Siedlce Łuków priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój technologii wydobycia i przetwarzania naszych surowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić produkty o niezmiennie wysokiej jakości, odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających projektów.

Ekologia i zrównoważony rozwój

Świadomi jesteśmy również odpowiedzialności za środowisko, dlatego nasza działalność odbywa się z pełnym poszanowaniem zasad ekologii i zrównoważonego rozwoju. Stawiamy na ekologiczne metody wydobycia, minimalizując wpływ naszej działalności na otoczenie.

Żwirownia Siedlce Łuków: nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują solidnej podstawy pod swoje inwestycje. W asortymencie znajdą Państwo różnorodne frakcje żwiru, dostosowane do specyficznych potrzeb różnych rodzajów prac budowlanych i drogowych. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo techniczne, aby pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa projektu.

Zapraszamy do współpracy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie. Żwirownia Siedlce Łuków to partner, na którym można polegać. Zapewniamy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, jak możemy wspierać Twój projekt.

Scroll to Top